dovedné ruce
Kontakt
kontaktní formulář
V případě problémů, názorů nebo dotazů vyplňte tento formulář:
Vaše jméno
Váš e-mail
předmět zprávy
 
Dobrý den,
jitka čurdová vítejte v obchodě, kde velkou roli hrají DOVEDNÉ RUCE.

Jmenuji se Jitka Čurdová a jsem majitelkou a správcem tohoto serveru a stránky www.dovedneruce.cz jsou mojí srdeční záležitostí. Za logo jsem si zvolila trojici rukou a není asi těžké uhádnout, že to jsou ruce mé, mého manžela a našeho malého syna. Sice by nyní mohl být onen propletenec rukou ještě o jedny dětské ručičky bohatší, ale zasahovat do podoby loga už nebudu.

Pár slov o mně:
Jsem diplomovanou specialistkou v oboru informační systémy a marketing. Marketing se mi zalíbil, a tak se mu věnuji, dnes již téměř 10 let. Myšlenka vytvořit webové stránky, kde by probíhal obchod s řemeslnými výrobky, vznikl během první mateřské dovolené a do skončení následné rodičovské dovolené se zrealizovala v podobě tohoto serveru. Osobně mám ze stránek dobrý pocit a tato práce mě ohromně baví a naplňuje. Neustále server zdokonaluji a chci, aby byl dynamický, efektní i efektivní, ale současně uživatelsky jednoduchý. Budu moc ráda, pokud mi napíšete Vaše připomínky, jak server ještě vylepšit, co se Vám líbí/nelíbí, tipy, triky…atd.

A pokud budete potřebovat poradit, pomoci, nebo třeba jen si popovídat o fungování stránek a co Vám mohou přinést, jsem v podstatě stále on-line a v rozumnou dobu i na telefonu…

e-mail: info@dovedneruce.cz
obchod@dovedneruce.cz
tel.: 773 445 645

www.dovedneruce.cz
| 2009 © DovedneRuce.cz
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! graphica.cz